Güzelliğe Sanat Katmak
Doç. Dr. Ömer Faruk Ünverdi İmzasıyla

Uzmanlık Tez Konusu:

Ratlarda Mc.Farlane Flep Modelinde Mikroiğneleme İle Yapılan Ön Koşullamanın Flep Yaşamı Üzerine Etkileri. 2016/Kayseri

Eğitim:

Erciyes Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı 2016 İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi 2009

Doçent Doktor Ömer Faruk Ünverdi Hakkında

2003 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladım. 2009 yılında tıp eğitimini tamamladıktan sonra, 2011 yılında Erciyes Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda başladığım uzmanlık eğitimini 2016 yılında ‘Effects of microneedle length and duration of preconditioning on random pattern skin flaps in rats’ adlı çalışma ile tamamladım, Ve Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldum.

Aynı yıl Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne atandım ve 2 yıl Klinik İdari Sorumlusu olarak görev yaptım. 2017 yılında Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği tarafından yapılan yeterlilik sınavını başarıyla geçerek Ulusal Yeterlilik Belgesi almaya hak kazandım. Eğitim ve uzmanlık sürecinde estetik ve onarım cerrahisi alanlarında çalışmalarda bulundum.

Devlet hizmet yükümlülüğümü tamamladıktan sonra İstanbul Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Yardımcı Doçent kadrosuna atandım. Okan Üniversitesinde 1 yıl görev yaptıktan sonra bu görevimden ayrıldım ve Esteworld Plastik Cerrahi kompleksinde çalıştım.

2021 yılı Ağustos ayında yapılan Avrupa Plastik Cerrahi Yeterlilik sınavı (EBOPRAS) sözlü sınavını geçerek Fellow ünvanı (FEBOPRAS) kazandım. Yaptığım bilimsel çalışmalar sonrası 2023 yılında Üniversiteler Arası Kurul tarafından yapılan değerlendirmede başarılı bulundum ve Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dalı’nda Doçent ünvanı aldım.

Mesleki bilgi ve becerilerimi arttırmak, aynı zamanda dil eğitimimi tamamlamak üzere 2022-2024 yılları arasında 2 yıl Katar’da Plastik Cerrahi uzmanı olarak görev yaptım. Mesleki ve akademik çalışmalarıma 2021 yılında kurduğum kendi kliniğimde devam etmekteyim.

Hastalarımızın Değerli Yorumları

15 Ağustos 2022
15 Ağustos 2022
ni....
Read More
Botoksumu Ömer Faruk Bey'e yaptırana kadar. Doğal, simetrik ve acısız botoks deneyimi. Tavsiye ederim
14 Ağustos 2022
14 Ağustos 2022
a....e
Read More
Yoğun araştırmalar sonucunda bulduğum doktordur kendisi. Doktor aşırı güven veriyor bunun yanında çok güler yüzlü. Ben kendisinden yüzümdeki küçük benleri aldırmak amacıyla gittim ve çok memnun kaldım .aşamaları güzel takip etti ve kusursuz bir işlem yaptı kendisine teşekkür ediyorum.
22 Haziran 2022
22 Haziran 2022
fi...k
Read More
Üst göz kapağı ameliyatı oldum. Doktor bey bence sadece operasyon yapmıyor aynı zamanda sanat icra ediyor. Ne istediğimi bu kadar iyi anlayan, dinleyen ve önemseyen bir hekim bulduğum için çok çok memnunum. Şikayetiniz olan her konuda kendisine güvenle gidebilirsiniz. Daha önce 2 kez Plexr (ameliyatsız göz kapağı işlemi) yaptırıp oldukça acılı, uzun bir süreç geçirdim.Ve hiç bir sonuç alamadım. Şu an çok pişmanım bunu yaşadığıma. Bu operasyon ile çok uzun süre bu iyi hali koruyacağım için çok mutluyum. Kendisine sonsuz tşk. ediyorum.
10 Haziran 2022
10 Haziran 2022
b....k
Read More
Hocama, 10 Haziran 2022 tarihinde 3,5 yaşında olan oğlumun 15 gün önce düşmesi sonucu çenesindeki açılma nedeniyle gittim, amacımız herhangi bir iz kalmaması veya yara izini en aza indirmek üzerine fikir alışverişinde bulunmaktı. Kendisinde gayet kendinden emin, konuya hakimdi. Bizi fazlasıyla süreç ile ilgili aydınlattı, Güleryüzlü ve sıcakkanlı oluşuyla oğlumu sakinleştirdi.. Çok memnun ayrıldık. Şiddetle tavsiye ediyorum. Kendisine çok teşekkür ederiz.
31 Mayıs 2022
31 Mayıs 2022
n.....
Read More
Dr. Ömer Bey ,20 Mayıs tarihinde alın , kaş ortası ve göz kenarlarıma ,botox işlemi uyguladı.On gün içinde Doğal yüz ifadem bozulmadan ,etkili çok beğendiğim bir sonuç aldım.. Dr.Ömer Beye uygulamadaki başarısı ve özeni için teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.
25 Mayıs 2022
25 Mayıs 2022
e....s
Read More
2016 yılından beri Ömer Faruk bey' in hastasıyım ve şimdiye kadar kendisinden başka herhangi bir doktora işlem yaptırmadım(Yaptırdığım işlemler; Rinoplasti, dudak ve yüz dolgusu, prp, botoks, gençlik aşısı, hydrafacial). Çünkü, hem hastalarına yaklaşımı olsun hemde işine olan saygısı olsun ondan daha iyisi ile karşılaşmadım. Olabilecek işlemlere yapabiliriz, olamayacak işlemlere samimiyetle yapamayız yaparsak şu gibi problemler olur diye hastalarını bilgilendiriyor. Kısacası gelen hastaları ticari amaç olarak gören bir doktor değil. Ayrıca, merkezinde kullandığı ürünler piyasanın en iyi ürünleri olduğunuda gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki benim için kullanılan cihazların ve ürünlerin önemi doktor kadar önemlidir. Çünkü insanı vezir de eder rezilde. Sözün kısası eğer cerrahi veya medikal estetik yaptırmayı düşünüyorsanız gözlerinizi kapayın ve Ömer Faruk bey' in ellerine kendinizi teslim edin. Kendisine yaptığı tüm işlemler için teşekkür ederim.
23 Mayıs 2022
23 Mayıs 2022
ni...t
Read More
Değerli doktorumu internet yorumlarından ve çevremde kliniğinden hizmet alan hastalarin tavsiyelerinden dolayı tercih ettim. Çok doğru bir karar vermişim işindeki profesyonelliği, gülen yüzü ve yüzümdeki botox işleminden sonra ortaya çıkan sonuç muhteşem. Bir plastik cerrah ihtiyacıniz varsa ve kesinlikle tavsiye ediyorum.Adınin Çanakkale sınırlarını aşacağina eminim.. Bu vesileyle de tekrar tesekkur ederim.
20 Mayıs 2022
20 Mayıs 2022
nu...m
Read More
Doktorumun işlem öncesi, işlem sırasında yaptıgı açıklamalar beni çok rahatlattı. Sonrasında etrafımdaki herkes yüzümdeki minik değişikliği ve ışıltısını fark etti ve çok begenildi. İyiki bu uygulamayı(botoks)bu merkezde yaptırmışım diyorum. Doktoruma çok tesekkür ederim
14 Nisan 2022
14 Nisan 2022
se...n
Read More
Öncelikle iyi ki Çanakkale de kendisi gerçekten çok güler yüzlü rinoplasti ameliyatı oldum ve her aşamasında çok ilgili çok iyi olmayı düşünenler e hiç tereddütsüz gitmelerini tavsiye ediyorum.En ufak bir problem yaşamadım ameliyat öncesi ameliyat sonrası herşey için çok teşekkür ederim
24 Mart 2022
24 Mart 2022
ö....̇
Read More
Ömer Bey e botoks uygulaması için gittim. Dr bey uygulama ile ilgili detaylı bilgi veriyor. İşlemin her aşamasından çok memnun kaldım. Kontrole gittiğimde endişelerimi aktardığımda bazı drların yüzü asılırken Ömer Beyin yüzü hiç asılmadan yumuşak ses tonuyla ve ılımlı tavırlarıyla tüm endişelerimi giderdi. Ben çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.
23 Mart 2022
23 Mart 2022
me....
Read More
Ömer hocam çok profesyonel ve güven veren bir hekim. Yaklaşık 10 gün önce ilk defa botox işlemi yaptırdım, işlemden çok memnun kaldım. ilerleyen zamanlarda tekrarlatacağım. İyi ki Çanakkale de :)) Emekleri ve ilgisi için çok teşekkür ederim.
12 Mart 2022
12 Mart 2022
b.....
Read More
Ömer Bey tarafından 1 hafta önce rinoplasti ameliyatım gerçekleştirildi. Tüm süreçten çok memnun kaldım. Bugün atelim alınırken de hiçbir sorun yaşamadım. Burun estetiği sonrası bahsedilen morluk ve şişlikler bende yok denecek kadar azdı. Burun estetiği yaptırmak ve bu süreç için Ömer Beyi tercih etmiş olmak verdiğim en doğru karardı.
25 Şubat 2022
25 Şubat 2022
i.....
Read More
Hocama gözaltı ve göz kapağımda olan problem için başvurdum ve kısa sürede randevu ve işlem için gün verdi. Yapacağı operasyon ile ilgili detaylı açıklamaları ve sunduğu seçenekler ile kafamda soru işareti kalmadan operasyonu ve iyileşme sürecini beklediğimden kısa bir sürede atlattık. Hocamın sakinliği ilgisi ve verdiği güven ile çok rahatsız olduğum ama yaptırmayı da riskli gördüğüm göz çevresindeki o yorgun görüntüden kurtuldum ve kısa sürede çok belirgin bir şekilde tüm yüzüme yansıyan bir sonuç elde ettim. Tekrar bi işlem düşündüğümde kesinlikle Ömer Faruk Hocamı tercih eder herkese tavsiye ederim.
16 Şubat 2022
16 Şubat 2022
n…....
Read More
Doktoruma sosyal medyadan ulaşarak öncelikle bilgi aldım. Muayene öncesi bizzat kendisiyle görüşebilmek beni rahatlatan bir etken oldu. Tüm sorularıma gayet net ve açıklayıcı cevaplar verdi. Muayene esnasında da oldukça ilgili bir şekilde operasyon hakkında bilgilendirme yaptı ve operasyon için randevu aldım. Kulak estetiği operasyonum son derece başarılı geçti. Sonrasında hiçbir komplikasyon yaşamadım. Kontrollerime gittiğimde de çok güzel ilgilendi. Estetik bir operasyon geçirmek istersem yine kendisini tercih edeceğimden şüphem yok. Doktor Ömer Faruk Bey’e buradan teşekkürlerimi iletiyor, meslek hayatında başarılar diliyorum.
11 Şubat 2022
11 Şubat 2022
ga...ş
Read More
Ömer Bey ile alın çizgileri ve kaz ayakları botoks uygulaması için görüştük ve hiç tereddüt etmeden hadi yapalım dedim. Bilgilendirmesi, sorularıma aldığım yanıtlar profesyonelliğini gösteriyor. Sonuçtan da çok memnunum.
29 Aralık 2021
29 Aralık 2021
ze...n
Read More
Bugün Ömer Beye hem dudak dolgusu hem de botoks için gittim. İlk defa yaptırıyordum ve çok heyecanlıydım. Acı duymaktan kokuyordum. Açıklamalarıyla beni çok rahatlattı. Botoksu hiç uyuşturmadan uyguladı ve canım hiç acımadı. Eli inanılmaz hafif. Normalde acı eşiğim çok düşüktür. Dudak dolgusunda ise, öncesinde iğne ile uyuşturdu. Hiç bir şey hissetmedim. Çok konforluydu. Bundan sonra her türlü işlemde kendisine sonsuz güvenip kendimi emanet edebilirim.
25 Aralık 2021
25 Aralık 2021
ha...a
Read More
Sevgili doktoruma burun estetiği için başvurmuştum. Daha önce kendisi kardeşimi de burun estetiği ameliyatı yaptı. Oldukça memnun kalmıştık. Bu defada ben oldum. Dokturuma olan güvenim ameliyat olduğum hastaneninde özenli, başarılı ve otel konforunda olmasıyla daha da katlandı. Ameliyat başarılı bir şekilde gerçekleşti. Birinci haftayı tamamladım. Bu süreci hiç ağrı, acı hissetmeden oldukça hafif şekilde atlattım. Biraz ödem ve hafif morluklar kaldı. Onlarında kısa zamanda geçeceğini düşünüyorum. Doktorum ilgisiyle, detaylı açıklamalarıyla, güvenilirliğiyle alanında hem uzman hem de çok başarılı bir doktor. İlgisinden ve ortaya çıkan sonuçtan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. İyiki tanışmışız.
24 Aralık 2021
24 Aralık 2021
ş....g
Read More
Estetik üzerine işlem yaptıran çoğu kişide güven çok önemlidir. Doktor beye botox ile ilgili ilk defa gitmeme rağmen benim işlemden beklentilerimi dikkatli dinleyerek, açıklamalar yaparak uygulama yaptı ve güvenimi fazlasıyla sağladı. Çok teşekkür ederim kendisine
18 Aralık 2021
18 Aralık 2021
e....k
Read More
Çok kıymetli doktoruma uyguladığı muhteşem dudak dolgusu ve botox uygulaması için teşekkür ederim. Çok ilgili olmasının yanında gösterdiği ilgi ve paylaştığı bilgiler çok değerliydi.
18 Aralık 2021
18 Aralık 2021
e....k
Read More
Çok kıymetli doktoruma uyguladığı muhteşem dudak dolgusu ve botox uygulaması için teşekkür ederim. Çok ilgili olmasının yanında gösterdiği ilgi ve paylaştığı bilgiler çok değerliydi.
Previous
Next

Uluslararası ve Ulusal İndeksli Dergilerde Yayınlanmış Yayınlar

1) Kemaloğlu CA, Özyazgan İ, Ünverdi ÖF. A decision-making guide for the closure of myelomeningocele skin defects with or without primary repair. J Neurosurg Pediatr. 2016 Aug;18(2):187-91. (Indexed in SCI-E)

2) Kemaloğlu CA, Ünverdi Ö.F. Pediatrik Blow-Out Kırıklarının Değerlendirilmesi. GMJ 2016;27:135-137.

3) Ünverdi ÖF, Kemaloğlu CA. A Reliable Technique in the Reconstruction of Large Penoscrotal Defect: Internal Pudendal Artery Perforator Flap. 2019 Jun;128:102-106. doi: 10.1016/j.urology.2019.02.028. (Indexed in SCI-E)

4) Yücel S, Ünverdi ÖF. Modified Cartilage Sparing Tip Plasty Technique for Extra Projection: Hemitransdomal Suture with Submucosal Dissection A New Approach to Nasal Tip Dynamics. J Craniofac Surg. 2020;31(1):219-221. (Indexed in SCI-E)

) Ünverdi ÖF, Demir A. Baş Boyun Kanseri Evrelemesine Güncel Bir Bakış: Geçmiş Kriterlerin Güncel Kriterlerle Karşılaştırmalı Analizi. A Perspective on Head and Neck Cancer Staging: Comparative Analysis of Past Criteria with Updated Criteria. Kocaeli Med J. 2019;8(1):67-73.

6) Demir A, Ünverdi ÖF. Changes in the evolution of the skin cancer staging in AJCC 8th edition. Turk J Plast Surg 2020;28:65-73. (Indexed in ESCI)

7) Ünverdi ÖF, Yücel S, Berk OS. “Recommended Surgical Margins for Basal Cell Carcinoma: Is 3 Mm Safe Enough?” Adv Skin Wound Care. 2020 Apr;33(4):209-212. doi:10.1097/01.ASW.0000655496.18027.59. (Indexed in SCI-E)

8) Ünverdi ÖF, Yücel S. “Basal Cell Carcinomas in Trauma-Related Scar Tissue: A Rare Case Series” Adv Skin Wound Care. 2020 Mar;33(3):1-3. doi: 10.1097/01.ASW.0000653168.03309.c4. (Indexed in SCI-E)

9) Yücel S, Günay GK, Ünverdi ÖF. Effects of Ultrasound-Assisted Preconditioning on Critically Ischemic Skin Flaps: An Experimental Study. 2020 Mar;46(3):660-666. doi: 10.1016/j.ultrasmedbio.2019.12.009. (Indexed in SCI-E)

10) Ünverdi ÖF, Demir A. Cartilage-Sparing Otoplasty: The Effects of Adipo-Perichondrail Flap-Assisted Posterior Auricular Muscle Complex Flap Technique on the Repair of Prominent Ear Deformities. J Craniofac Surg. 2020 Nov/Dec;31(8):2313- 2316. (Indexed in SCI-E)

11) Ünverdi ÖF, Çoruh A. Effects of Microneedle Length and Duration of Precondi-tioning on Random Pattern Skin Flaps in Rats. J Plast Reconstr Aesthet Surg. 2020 Sep;73(9):1758-1767. (Indexed in SCI-E)

12) Kapı E, Ünverdi ÖF. Melanomda in-transit metastazların yönetimi. İşken T, De-mir A, editörler. Malign Melanom. 1. Baskı. Ankara: Türkiye Klinikleri; 2021. p.67-71

13) Kapı E, Ünverdi ÖF, Demir A. Current approaches in managing in-transit metastasis of malignant melanoma: a comprehensive review and proposal of an algorithm. Eur J Plast Surg (2021).

14) Yücel S, Akyol G, Ünverdi ÖF. A Novel Approach to Provide Long-Term Tip Projection and Rotation Stability: Lateral Columellar Strut Graft. J Craniofac Surg. 2022 Jun 1;33(4):1108-1110.

15) Colak H, Kivılcim T, Unverdi ÖF, Yildiz G, Gurkan A. Description and Outcomes of Three Different End-to-Side Microsurgical Techniques for the Anastomosis of Accessory Renal Artery With the Dominant Renal Artery in Kidney Transplantation. Transplant Proc. 2021 Dec;53(10):2900-2906.

16) Ünverdi ÖF, Yücel S. Nazal Valv ve Tip Stabilitesini Korumak Amacıyla Modifiye Sliding Alar Kartilaj Tekniği Uygulanan Hastaların Retrospektif Analizi. Acta Med Nicomedia. 2023; 6(1): 120-124.

17) Demir A, Ünverdi ÖF, Orhan AE. A Novel Approach to Reduce Lid Weight in the Upper Eyelid Blepharoplasty: Split-Thickness Excision of the Palpebral Part of Orbicularis Oculi Muscle. J Craniofac Surg. 2023 Nov 6. doi: 10.1097/SCS.0000000000009831

Sözel Bildiriler

1) Ünverdi Ö.F., Çoruh A., Severcan M., Özenalp E., Özocak H., Uzun İ. “Dorsal Metatarsal Arter Perforator Flap: A Reliable Choice for the Reconstruction of Forefoot” Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 37th National Meeting 2015, Ankara, Turkey

2) Kemaloğlu C.A., Ünverdi Ö.F. “ A New Diagram for the Reconstruction of Skin Defects Due to Myelomeningocele ” Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 37th National Meeting 2015, Ankara, Turkey

3) Ünverdi Ö.F., Yücel S., Berk O.S. Results of Narrow Surgical Margin in Excision of Basal Cell Carcinoma Cases. Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 40th National Meeting 2018, Antalya, Turkey

4) Ünverdi Ö.F., Çoruh A. Effects of Microneedle Length and Duration of Preconditioning on Random Pattern Skin Flaps in Rats. Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 40th National Meeting 2018, Antalya, Turkey

5) Yücel S., Ünverdi Ö.F. Modified Cartilage Sparing Tip Plasty Technique for Extra Projection: Hemitransdomal Suture With Submucosal Dissection: A New Approach to Nasal Tip Dynamics. Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 40th National Meeting 2018, Antalya, Turkey

6) Ünverdi Ö.F., Çoruh A. Effects of Microneedle Length and Duration of Preconditioning on Random Pattern Skin Flaps in Rats. EURAPS Virtual Meeting 2021

7) Demir A, Ünverdi ÖF. Cartilage Sparing Otoplasty: The Effects of Adipo-Perichondrail Flap Assisted Posterior Auricular Muscle Complex Technique on the Repair of Prominent Ea Deformities. EURAPS Virtual Meeting 2021

Poster Presentations

1) Yontar Y., Ünverdi Ö.F., Çoruh A., "Cranial Bone Sequestration Due To Electrical Burn Injury And "Myiasis": A Case Report", 2nd National Pediatric Burn Congress , Antalya, Turkey, 10-14 April 2013

2) Günay G.K., Yücel B., Ünverdi Ö.F., Severcan M., Yücel S., “Over Expansion: A reliable alternative to serial expansion sessions.” Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 36th National Meeting 2014, Istanbul, Turkey.

3) Günay G.K., Deniz K., Yücel B., Yazan S., Ünverdi Ö.F., Yontar Y. “Low-Grade Melanocytic Tumor: Pigmented Epitheloid Tumor.”, Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 36th National Meeting 2014, Istanbul, Turkey

4) Günay G.K., Ünverdi Ö.F., Yazan S., “ Use of Modified Tube Flap in the Re-construction Subtotal Helical Rim Amputation”, Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 36th National Meeting 2014, Istanbul, Turkey

5) Ünverdi Ö.F., Çoruh A., Aydın A., “Reverse Temporalis Muscle Flap Revisited”, 36. Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 36th National Meeting 2014, Istanbul, Turkey 6) Ünverdi Ö.F., Çoruh A., Aydın A., “An Alternative Method for Reconstruction of Deltoid Region: Pectoralis Major Flap. ”, Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 36th National Meeting 2014, Istanbul, Turkey

7) Ünverdi Ö.F., Özyazgan İ., “ Can Longer Finger Lengthen the Shorter Finger in Syndactyly Cases? ”, Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 36th National Meeting 2014, Istanbul, Turkey

8) Özyazgan İ., Ünverdi Ö.F., Doğan S., “ Invasive Fibrosis: Complication Due to Injectable Volumizing Agent. ” Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 36th National Meeting 2014, Istanbul, Turkey

9) Kemaloğlu C.A., Ünverdi Ö.F., “ Unexpected Location for a Lipoma. ” Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 36th National Meeting 2014, Istanbul, Turkey 1 10) Eskitaşçıoğlu T., Ünverdi Ö.F. “Malignant Looking Benign Characterised Pigmented Lesion: Reed Nevus.” Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 37th National Meeting 2015, Ankara, Turkey

11) Ünverdi Ö.F., Kemaloğlu C.A., Özenalp E., Özocak H., Uzun İ. “A Reliable Method for Reconstruction of Large Penoscrotal Defects : Internal Pudendal Artery Perforator Flap” Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 37th National Meeting 2015, Ankara, Turkey

12) Eskitaşçıoğlu T., Ünverdi Ö.F., Berk OS. “ Bilateral Temporal Muscle Hypertrophy Mimicking the Minotaur Syndrome.” Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 37th National Meeting 2015, Ankara, Turkey

13) Kemaloğlu C.A., Ünverdi Ö.F., Uzun İ. “ An Extraordinary Tumor Narrowing the Nasal Vestibule: Rhinolithiazis.” Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 37th National Meeting 2015, Ankara, Turkey

14) Ünverdi Ö.F., Özyazgan İ. “ Anastomosis Between Deep and Superficial Epigastric Veins in Cases of Venous Insufficiency: Turbochargeing.” Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 37th National Meeting 2015, Ankara, Turkey

15) Özyazgan İ. Ünverdi Ö.F. “ Breast Cancer Metastasis in a TRAM Flap. ” Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 37th National Meeting 2015, Ankara, Turkey

16) Vatansever S., Ünverdi Ö.F. “ Extraordinary Location for a Soft Tissue Tumor” Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 38th Nati-onal Meeting 2016, Antalya, Turkey

17) Günay G.K., Ünverdi Ö.F., Yücel S., Berk OS., Menekşe E., “A Reliable Method for the Reconstruction of Calcaneal Soft Tissue Defects: Glabrous Sp-lit Thickness Dermal Graft.” Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 38th National Meeting 2016, Antalya, Turkey

18) Günay G.K., Berk OS., Yücel S., Ünverdi Ö.F. “ Use of Degloved Skin Flaps as a Composite Skin Graft in Various Degloving Injuries.” Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 38th National Meeting 2016, Antalya, Turkey

19) Demir A, Ünverdi ÖF. Ultrarapid Evolving a Basal Cell Carcinoma Case After Bone wax Epilation. Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 41th National Meeting 2019, Samsun, Turkey

20) Demir A, Ünverdi ÖF. Distant Metastasis of Colon Cancer : A Case Report. Turkish Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Society 41th National Meeting 2019, Samsun, Turkey